.

.

Ултра Синтетички Филтер За Масло, XG Одговара изберете: 2006 - НИСАН АЛТИМА, 2008 - НИСАН НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ

Ултра Синтетички Филтер За Масло, XG Одговара изберете: 2006 - НИСАН АЛТИМА, 2008 - НИСАН НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ

DEN 82.24

Количината на стоката
Това е достапна

Фрам Ултра Синтетички Филтри За Масло со Sure Grip е докажан лидер во крајната заштита на моторот за денешните автомобили и лесни камиони. Ултра Синтетички е дизајниран за возачи кои бараат максимална заштита на моторот и користат синтетички моторни масла за продолжени интервали на промена од 20.000 милји. Овој филтер со висок капацитет и висока ефикасност обезбедува врвни перформанси. Без разлика што возите или какво моторно масло користите, ФРАМ има филтер за вас. ФРАМ XG6607 Ултра Синтетички.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата