.

.

Rizzy Home Rs915a Греј 9 ' 12 ' Рачно Тафтувана Површина Килим

Rizzy Home Rs915a Греј 9 ' 12 ' Рачно Тафтувана Површина Килим

DEN 666.40

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно изработена со 100% волна користејќи и исечени и јамки предива со различни дебелини и специјална техника на умирање. Земајќи знаци Од Традиционални стилизирани килими, овој ажуриран, пообичен, но елегантен изглед, е совршено прилагоден за секој дом со стил! Рака Тафтувана. Платно поддршка. 100% Волна. Јамка Куп.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата