.

.

Забава Експрес Црвениот Партија Фаворизира, Грофот

Забава Експрес Црвениот Партија Фаворизира, Грофот

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Забава Експрес е водечки снабдувач НА б2б играчки, новини, подароци и премии.Нашите производи се движат од традиционални омилени до денешните трендови.Задоволни сме да понудиме повеќе од 10.000 артикли во нашата производна линија.Ние одржуваме стапка на пополнување на нарачки од 95% и нудиме најдобра вредност и избор во индустријата. Имаме развиено илјадници производи исклучиво презентирани Од Забава Експрес.Задоволни сме да понудиме извонредна услуга за клиенти што го гарантира вашето задоволство. Направете врева на вашата следна забава или специјална пригода со овие тркалезни клапери. Овие креатори на бучава се фантастична услуга за забава за делење на вашите гости и присутни додека пристигнуваат на вашиот настан исполнет со забава. Пластика. 3 1/4" х 7".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата