.

.

Мерилин Монро Жените Се Протегаат Осум Џебни Директно Нога Чистење Карго Панталони

Мерилин Монро Жените Се Протегаат Осум Џебни Директно Нога Чистење Карго Панталони

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Новооткриените, историски инспирирани, дното на пилингот на мерилин Монро се создаваат со најголема грижа и удобност во елегантни бои и стилови на мода, а истовремено го канализираат иновативниот отпечаток на покојната легенда за модата. 79% Полиестер 18% Вискоза 3% Спандекс. Еластичен појас со среден пораст со затворање на врвката. 8 џеб, алатка Д-прстен, и странични отвори. Пространи панталони за истегнување на правата нога. Увезени. Машинско перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата