.

.

Комплет Компонента За Временски Ремен На Моторот

Комплет Компонента За Временски Ремен На Моторот

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Зошто да ризикувате? Со Gates TCKs, можете да избегнете гаранции и враќање со замена на сите критични компоненти на системот во исто време.Популарни комплети за практично секој Увоз управуван од тајмингот и Домашна апликацијаповеќето комплети вклучуваат Оригинална Опрема (ОЕ) Затегнувачи и Безделници.Вкупно решение за секоја апликација - вклучува Ремени, безделници, затегнувачи и поддршка на хардвер со детални инструкции за инсталација.Голема погодност. Леснотија на дел извори. Намалени чешли на клиентите.Побарајте Ја вистинската налепница За КОМПОНЕНТА ОЕ на кутијата што гарантира дека затегнувачите и безделниците вклучени во комплетот се она што првично дојде на возилото.Gates Zfzz Управувано Од Можноста Моторот Тајмингот Појас Компонента Комплет Одговара Изберете : 2001 HYUNDAI XG 6 Cyl 3 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата