.

.

Бафало Диви Крилја Пармезан Лук Сос, фл оз Шише

Бафало Диви Крилја Пармезан Лук Сос, фл оз Шише

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

12 Унца Сос Од Шишиња, Пармезан Лук. Пармезан, лук и италијански билки. Прашања или Коментари? 1-800-264-1973. Придружи се на стадото. Добијте награди. Скенирајте и преземете ја апликацијата. Започнете да заработувате блескави награди поени за бесплатни крилја денес. Погледнете ја апликацијата за детали. Откупот на наградите зависи од бројот на заработени поени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата