.

.

Кралот Хавајски Слатка Мини Под Ролни, Грофот, оз

Кралот Хавајски Слатка Мини Под Ролни, Грофот, оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Немојте да се изненадите ако овие неодоливо вкусни кифлички се јадат пред некогаш да стигнат до масата. Кога тие не се главното јадење, нашите сендвич ролни сепак оставаат впечаток кога се делат како вкусно предјадење кое е подготвено за нотка. Направете го животот малку посладок со КРАЛСКИТЕ Хавајски Мини Под Ролни. Без сируп од пченка со висока фруктоза, вештачки бои или транс маснотии, овие слатки, меки ролни се уникатно пријатни за толпата. Слатките ролни се одлични како алтернатива за сендвич леб и правење мини закуски за ручек набрзина. Под сендвич ролни направени со оригиналниот хавајски сладок рецепт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата