.

.

Дирфоамс Женски Зои Сјајна Велур Јорган Чизми Папучи

Дирфоамс Женски Зои Сјајна Велур Јорган Чизми Папучи

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ни требаше време да ги споделиме овие, бидејќи едноставно не бевме подготвени да ги подариме овие сериозно меки Чизми За Јорган Зои! Поставата на шерпа и влошките од мемориска пена се комбинираат за да го претворат секој чекор во спа ден. Најдобро од с,, дизајните што се перат во машина ви даваат совршен изговор практично да живеете во овие екстра удобни влечки! Удобен сјаен велур горен дел. Пријатна шерпа подножје. ТЕХНОЛОГИЈАТА DF Adapt ги одржува стапалата пријатни, никогаш испотени. Влошката од мемориска пена додава дополнителна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата