.

.

Мулан Делукс Ад

Мулан Делукс Ад

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Станете легендарниот воин Од анимираниот филм На Дизни Мулан. Оваа храбра и храбра принцеза ќе биде хит Оваа Ноќта на Вештерките! Овој Луксузен Костим За Возрасни Мулан вклучува живописен розов, син и виолетов фустан со вештачка обвивка со ремен што се одвојува и проѕирен шал со сјајни детали. Чевлите не се вклучени. Мулан Делукс Ад (8-10).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата