.

.

Тренд Лабораторија Бебе Барниард Менување На Рампа Покритие

Тренд Лабораторија Бебе Барниард Менување На Рампа Покритие

DEN 266.08

Количината на стоката
Това е достапна

Кој вели дека менувањето пелени не може да биде гламурозно? Тренд Лабораторија Менување Рампа Капаци се и стилски и удобно. Мекиот печатен памучен капак е целосно еластичен нудејќи елегантно прилагодено вклопување на контурирани влошки за менување, овозможувајќи ви ефикасно да го утешите вашето бебе додека ја заштитувате вашата подлога за менување. Капакот На Подлогата За Менување Бебешки Амбар има отпечаток од растера од животни во путер жолт, изгорен портокал, карамела, чоколадно кафеава, бисерно розова, розова меурчиња и бела боја на небесно сина позадина. Капакот одговара на влошки за менување со стандардна големина. Променливиот Капак На Подлогата координира Со Колекцијата Бебешка Штала од Лабораторијата Тренд. Изработени од 100% памук. Машинско перење ладно; Нежен циклус; Не белилото; Падне сува ниска или линија сува; не се исуши. Карактеристики симпатична штала животни. Координирање на додатоци од Тренд Лабораторија продадени одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата