.

.

Дорман 425 - Управувачко Вратило За Специфични Модели На Форд Меркур Одговара избери: 2001-ФОРД БЕГСТВО, 2005-МЕРКУР МАРИНЕР

Дорман 425 - Управувачко Вратило За Специфични Модели На Форд Меркур Одговара избери: 2001-ФОРД БЕГСТВО, 2005-МЕРКУР МАРИНЕР

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Доверливи перформанси - изградени за да се исполнат темелно торзионо, затегнувачко, замор и други тестови за издржливост за сигурно работење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата