.

.

Хадсон Бејби Унисе Бејби Вискоза Од Бамбус Лигавче Со Водоотпорна Постава 10пк, Нане Портокал, Една Големина

Хадсон Бејби Унисе Бејби Вискоза Од Бамбус Лигавче Со Водоотпорна Постава 10пк, Нане Портокал, Една Големина

DEN 222.72

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон бебе меките и впивачки лигави лигавчиња од вискоза се совршено пакување со вредност за покривање на сите ваши потреби за лигавчиња. Овие лигавчиња се супер мек материјал за мешавина од памук напред и имаат водоотпорна подлога за да ја заштитат облеката на бебето од тешка лигавица! Овие лигавчиња имаат затворање на кука и јамка на задниот дел од вратот и мерат околу 6 инчи од вратот до дното. Со различни бои, ќе го најдете совршениот за секојдневно мешање и совпаѓање со облеката! Сет на координирање на вискоза лигавчиња. Водоотпорна подлога за одржување на чиста облека. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Машина За Перење. Достапен, висококвалитетен сет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата