.

.

Линон Дома Декор Фиренца Површина Килим Колекција, Чеша И Маслиново, 5'7'

Линон Дома Декор Фиренца Површина Килим Колекција, Чеша И Маслиново, 5'7'

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Фиренца е преодна група килими со дизајни и бои кои покажуваат трендови од модата и од високата класа непалез дизајнираше килими со тежок изглед на арбраш и се фокусираше на дамаски со слободен проток со измиени рабови и органски елементи. Овие килими се 100% Нова Волна и се рачно тафтувани Во Индија. Големина На килим( Ft) : 5' x 7'. Рачно Тафтувана Конструкција. Преоден Стил. Направено од 100% Нова Волна. Поддршка : Памук И Латекс. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата