.

.

Богатствата НА каролина LH9166-ЗНАМЕ - Родител Дакел Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Знаме, разнобојни

Богатствата НА каролина LH9166-ЗНАМЕ - Родител Дакел Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Знаме, разнобојни

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Богатствата НА каролина LH9166-ЗНАМЕ - Родител Дакел Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата