.

.

Чудо Нација Бебе И Мало Дете Шерпа Јакна, Големини 0М-5Т

Чудо Нација Бебе И Мало Дете Шерпа Јакна, Големини 0М-5Т

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична удобност започнува овде со ова парче надворешна облека од Вондер Нација со сигурно затворање со патент со пријатна вештачка постава на шерпа. И погоди што? Џебовите за раце и гради ги држат своите најважни работи на место. Исклучиво на . Материјал : Школка/Ракави/Постава : 100% Полиестер; Надворешна јака/џебна обвивка : 100% Најлон. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тежина : средна тежина. Јака : Висока јака. Затворање : затворање со Патент. Ракави : Долги ракави. Џебови : Џебови За Раце и гради. Карактеристики : Еластични полите и манжетните; наредени. Бебе И Дете Момчиња "И Девојки" Вештачка Шерпа Патент Јакна Од Вондер Нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата