.

.

Анаграм Меѓународен Среќен Роденден Бетмен Фолија Балон Пакет, Разнобојни

Анаграм Меѓународен Среќен Роденден Бетмен Фолија Балон Пакет, Разнобојни

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Анаграм Меѓународен Среќен Роденден Бетмен Фолија Балон Пакет, Разнобојни Hx Среќен Роденден Бетмен Фолија Балон. Овој балон од 18 инчи содржи летечки бетмен со зборовите Среќен Роденден и на предната и на задната страна на балонот. Наполнете со воздух или Хелиум. Фолија Балон Самозапечатувачки вентил Лесен За Следење Инструкции Пополнете Со Хелиум Одлично за Забави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата