.

.

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Повлекување Удар Плисирани Скутер Здолниште, Големини 4 - & Плус

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Повлекување Удар Плисирани Скутер Здолниште, Големини 4 - & Плус

DEN 231.68

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Скутер Со Повлекување е совршен за секоја девојка во движење! Францускиот Тост знае удобност што ѕвони точно со овој скутер, изработен од 100% полиестерска ткаенина за блокирање, со лесен еластичен појас и скриени шорцеви, таа ќе може да се справи со својот ден на свој начин. 100% Полиестерско Блокирање. Стил На Повлекување. Еластичен Појас За Лесно Облекување. Удирајте Набори Напред И Назад. Плетени Шорцеви За Удобност. Редовна Должина. Машина За Перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата