.

.

Drinkpod Без Допир Вода Кулер Диспензерот Елита Про Серија Шишиња Вода Кулер Со Ултра Парична Казна Филтри За Вода, Црна

Drinkpod Без Допир Вода Кулер Диспензерот Елита Про Серија Шишиња Вода Кулер Со Ултра Парична Казна Филтри За Вода, Црна

DEN 3536.00

Количината на стоката
Това е достапна

Никогаш Повеќе Не Купувајте Флаширана Вода : Само еден сет НА ултра 3 филтер мешунки во Вашиот Пијалок Е способен да произведе чиста и вкусна вода во вредност до 7. Единствена Сина ПРЕДВОДЕНА Акцентна Светлина. Еден сет од овие филтри за продолжен живот ќе трае цела година за просечното домаќинство. Уживајте во леснотијата на издавање вода со преса на нога. СОВРШЕНА МЕШАВИНА : Тенка, привлечна и уникатна сина лед акцентна светлина, Елитата На Пијалок 6 ќе додаде прекрасен допир на секој дом или канцелариски амбиент. Елитата За Пиење 6 е опремена и Со Поврзување Мраз/Кафуле И може да обезбеди прочистена филтрирана вода до 2 дополнителни апарати Како што Се вашиот производител на мраз И Додатоци За кафемат Вклучени : Ултра +3 Напредни Мешунки За Прочистување-3 Филтри За Вода Комплетен Прирачник За Инсталација Без Допир : Со Режими На Топло И Ладно Издавање преку Технологија За Активирање На Стапалата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата