.

.

Сафавиех Каитрија 20 20 Геометриски Кадифен Перница

Сафавиех Каитрија 20 20 Геометриски Кадифен Перница

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Откако ќе се распакува, нежно замесете ја перницата за да помогне во олабавување на влакната. Заштедете Пари. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Затворање : Патент. Извадете го од машината за сушење и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Вметнете : Полифил.Продавница Safavieh на . Вклучува 20 во. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата