.

.

Бела Вита СКАРЛЕТ ВТОРИ Прашка Пумпи На Маче Пета

Бела Вита СКАРЛЕТ ВТОРИ Прашка Пумпи На Маче Пета

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

СКАРЛЕТ ВТОРА од Бела Вита е класична пумпа за враќање, совршена за паметење на вашата канцеларија или вечерен изглед. Безвременски, стилизиран со шик зашилен прст и ретро маче пета. Исечени со вкусна тока која нуди прилагодливост и обезбедува совршено вклопување. 1.75" маче пета. Прилагодлива пумпа за враќање. Великодушно обложена влошка. Затворање на бравата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата