.

.

ПРОЗОРЕЦ МОТОР И РЕГУЛАТОР СОБРАНИЕТО Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО, 2004-ГМЦ КАЊОН

ПРОЗОРЕЦ МОТОР И РЕГУЛАТОР СОБРАНИЕТО Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО, 2004-ГМЦ КАЊОН

DEN 517.76

Количината на стоката
Това е достапна

Инженер за да одговара на оригиналната опрема регулатори монтажа Дизајниран за напреден вртежен момент и брзина прекинувач спречува прегревање Стврднат челик опрема Моќ Прозорец Мотор И Регулатор Собранието Одговара Изберете : 2004-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2004-2012 ГМЦ КАЊОН 2007-2008 ИСУЗУ и-290 2006 ИСУЗУ и-280 2006 ИСУЗУ I-350 2007-2008 Исузу и-370 И Повеќе - додадете го вашето возило во Нашиот Додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата