.

.

- ПРО ЕГР Заптивка За Снабдување Со Издувен Воздух одговара изберете: 1999-СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА, 1998-ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР

- ПРО ЕГР Заптивка За Снабдување Со Издувен Воздух одговара изберете: 1999-СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА, 1998-ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Одговара Изберете : 2006-2008 СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 6 Цил 2.7 Л 1999-2000,2002-2003 ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР 4 Цил 2 Л 2002-2006 СУЗУКИ XL7 6 Цил 2.7 Л 1995-1997 ГЕО ТРАКЕР 4 Цил 1.6 Л 2001,2004 ШЕВРОЛЕТ тракер 6 цил 2.5 л 1999-2005 Сузуки Гранд Витара 6 ЦИЛ 2.5 Л 2002-2003 СУЗУКИ АЕРИО 4 цил 2 Л 1998 ШЕВРОЛЕТ ТРАКЕР 4 ЦИЛ 1.6 Л 2004-2007 СУЗУКИ АЕРИО 4 ЦИЛ 2.3 Л 1995-1997 СУЗУКИ СИДЕКИК 4 Цил 1,6 л 1999-2003 СУЗУКИ ВИТАРА 4 Цил 2 Л 1998 СУЗУКИ ПОМОШНИК 4 ЦИЛ 1,8 Л 1996-1998 СУЗУКИ Х90 4 ЦИЛ 1,6 Л 2004 Сузуки Витара 6 ЦИЛ 2,5 Л 1999-2002 СУЗУКИ ПОЧИТ 4 ЦИЛ 1,8 Л 1995-1998 СУЗУКИ ПОЧИТ 4 ЦИЛ 1,6 Л И Повеќе - Додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата