.

.

Среден запад Квалитет Ракавици 7792-Л Менс Голем Полиестер И Памук Џерси Ракавица-Браун, на 12

Среден запад Квалитет Ракавици 7792-Л Менс Голем Полиестер И Памук Џерси Ракавица-Браун, на 12

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите производи се обезбедени за висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници.Карактеристики машка ракавица од кафеав дрес со исправен палец, сечење на спојка и плетена манжетна и отпорна на корозија дизајнирана да испорачува непроблематични, конзистентни перформанси пакет од 12 спецификации Боја : Кафеав Материјал : Полиестер И Памучен Пол : Менсиза : Голема Тежина : 1 фунти-ШКУ : BSTWC10802 нашите производи се обезбедени за висок квалитет И стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници. Карактеристики машка ракавица од кафеав дрес со исправен палец, сечење на клута и плетена манжетна. Отпорен на удар и корозија. Дизајниран да испорача непроблематични, конзистентни перформанси. Пакет од 12. Спецификации Боја : Кафеава. Материјал : Полиестер И Памук. Пол : Мажи. Големина : Голема. Тежина : 1 килограми. - ШКУ : BSTWC10802.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата